mgr Paulina Limanowska
Gabinet Premium

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna

Jak często musisz odwiedzać poradnię FIT DIETETYK℠?

 

Spotkania w poradni FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu odbywają się na ogół co miesiąc. To najlepszy czas, by ocenić wyniki pracy. Zbyt rzadkie spotkania mogą prowadzić do utraty motywacji. Ponadto po każdej wizycie otrzymasz nowy jadłospis, który dostosowany będzie do aktualnych preferencji, uwag oraz sezonowości produktów. Dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania i dokładnie omowi trwający proces i toczące się w organizmie zmiany. Wizyta kontrolna trwa około 20 minut, a dieta stworzona po spotkaniu wysyłana jest na maila w postaci pliku PDF.

 

 

 

Czego mogę spodziewać się na wizycie kontrolnej?

Każde kolejne spotkanie dostarczy Ci nowych spostrzeżeń. Wizyta w poradni FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu rozpoczyna się badaniem masy i składu ciała, aby ocenić na ile ustalony program dietetyczno-terapeutyczny wpłynął na Twoje wyniki. Dowiesz się wówczas, czy i w jakim stopniu zmieniała się Twoja budowa ciała.

W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie wszelkie wątpliwości a dietetyk kliniczny i sportowy wyjaśni jak pokonać pojawiające się trudności. Ustalony zostanie dla Ciebie nowy plan dietetyczny, zmodyfikowany ewentualny plan suplementacji i omówione kolejne kroki terapii.

W toku odbywanych spotkań zdobędziesz ogromny zasób wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nie tylko nie będzie konieczności korzystania z dalszych usług naszych poradni, ale także innych tego typu placówek. Opracowaliśmy autorski, specjalny III-stopniowy system edukacyjny dzięki któremu po upływie określonego czasu przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania i nie będziesz musiał już korzystać z gotowych jadłospisów. Dzięki zdobytej wiedzy, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną wagą przez długie lata bez pomocy żadnych specjalistów.

POKAŻ