mgr Paulina Limanowska
Gabinet Premium

Dlaczego warto?

Wizyta w FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu

Poradnia FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalną opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Wizyty prowadzone są przez dyplomowanego dietetyka klinicznego i sportowego, wieloletniego wykładowcę kursów i szkoleń, psychodietetyka - mgr Paulinę Limanowską.

Znajdziesz tu profesjonalną pomoc opartą zarówno na najnowszych doniesieniach naukowych, najnowszych trendach w dietetyce jak i praktycznych doświadczeniach.

W naszej poradni nie otrzymasz szablonowej diety czy dziesiątek suplementów. Naszym celem jest ułożenie dopasowanego do trybu życia, stanu zdrowia i upodobań jadłospisu, który krok po kroku stanie się stylem życia naszych Podopiecznych.

Wszystkie przygotowywane programy dietetyczne w poradni FIT DIETETYK℠ Wrocław są indywidualnie opracowane pod upodobania, aktywność fizyczną, możliwości czasowe, problemy zdrowotne i oczekiwania klienta.

Przy projektowaniu diety przez dietetyka pod uwagę branych jest szereg rozmaitych czynników, takich jak: stan zdrowia, budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne cele treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne itp.

Każdy z programu dietetycznego przygotowany w poradni FIT DIETETYK℠ Wrocław jest starannie przemyślany przez specjalistę. Żadnemu klientowi nie zostanie wydany uniwersalny szablonowy jadłospis na poczekaniu w trakcie pierwszej wizyty.

Mgr Paulina Limanowska jako szkoleniowiec z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach czy konferencjach. Wszystko po to, aby przekazywana wiedza była aktualna a terapia skuteczna. Jako autor licznych publikacji naukowych w zakresie żywienia na bieżąco stara się uzupełniać wiedzę o najnowsze doniesienia.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci FIT DIETETYK℠ posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane w poradni FIT DIETETYK℠ we Wrocławiu programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ